Menu

Vianočný tábor elfov

vianoce

Chcete si v kľude upratať, nakúpiť darčeky či napiecť koláčiky? Priveďte Vášho loptoša k nám a my Vám ho vybláznime do sýtosti. ? Veľa kreatívnej zábavy v dennom tábore v Centre kreatívneho vzdelávania čaká na vás!

AKO JE TÁBOR ORGANIZOVANÝ

Termín:17.12.2022 | celý deň 9:00 – 17:00
18.12.2022 | pol dňa 9:00 – 13:00
Veková kategória:4 – 13 rokov
Počet detí v skupine:max. 12
Miesto konania:Centrum kreatívneho vzdelávania
Cena:sobota – 49€
nedeľa – 20€

Prihláste svoje dieťa

Program a organizácia dňa

Deti prichádzajú ráno, pričom doobeda strávia aktivitami s kockami LEGO®. Súčasťou je aj malé občerstvenie. Po výdatnom obede sa vybláznia na vonkajšom ihrisku a pracujú na rôznych zaujímavých aktivitách pod vedením vyškolených lektorov. Samozrejmosťou je celodenný pitný režim.

Celý program má svoju logiku a dramaturgiu. Striedajú sa rôzne aktivity. Stimulujúce (skladanie modelov s kockami LEGO®), vzdelávacie (hravo podľa témy), kľudové (kreslenie a maľovanie) a pohybové (organizované tímové hry na vonkajšom ihrisku s témami LEGO®). Celý čas sa deti hrajú ale zároveň rozvíjajú svoju kreativitu a nadväzujú nové kamarátstva.

Program tábora je zostavený tak, aby sa chlapci aj dievčatá, pod vedením kvalifikovaných lektorov, hlavne zabavili a odreagovali. Deti si veľmi nenásilnou formou budujú základné poznatky (z oblasti STEM) a to zvyšuje ich záujem o vedu a techniku. Počas celého dňa majú dostatok fyzických aktivít na čerstvom vzduchu a hladinu energie im udržujeme zdravou výživnou stravou.

KDE TÁBOR PREBIEHA?

Centrum kreatívneho vzdelávania,
Matičná 1819/2, 900 28 Ivanka pri Dunaji

PROPOZÍCIE K DENNÝM TÁBOROM PRE DETI

V cene sú zahrnuté všetky služby, potrebný materiál a kompletný program bez ďalších doplatkov

V cene nie je zahrnutá doprava, ktorú riešia rodičia individuálne

PRAVIDLÁ A INŠTRUKCIE: