Menu

Články

Darujte nám 2% z Vaších daní

Sme tu pre Vás a Vaše deti už 7 rokov. Ak neviete, kam so svojimi 2% z daní, prispejte nám, ENJOY creativity! Podporte nás v snahe o rozvoj kreatívneho vzdelávania a investujte svoje 2% do budúcnosti našich detí! Vykonajte dobrý skutok, ktorý prinesie skvelý pocit Vám a úžitok deťom. Ďakujeme za dôveru a priazeň . […]

Bezpečnosť na prvom mieste :)

V poslednej dobe sú pojmy zdravie a bezpečnosť skloňované takmer neustále. Je to samozrejme ovplyvnené špecifickou situáciou, ktorá sa dotýka nás všetkých a my sa jej musíme prispôsobiť. Nachádzame sa v období, kedy musíme čeliť novým výzvam. Azda prvou z nich bolo prejsť v rámci niektorých kurzov na ONLINE verziu. Úspešne sa to podarilo v […]

6 výhod vzdelávania STEM – poznáte ich?

V predchádzajúcom článku ste sa mohli dočítať, o čom je program STEM a aké sú jeho základné charakteristiky. V aktuálnom článku sa dočítate, aké všetky výhody aplikovanie tohto programu do vzdelávania prináša. Prečo je STEM dôležité?

STEM vzdelávanie – viete čo to je?

Skratka STEM sa na internete a článkoch súvisiacich so vzdelávaním vyskytuje čoraz častejšie. Čo tento pojem vlastne znamená?
Čo je to STEM?

Prechod detí do škôlky

V článku sa dočítate, čo je pre deti v období batoľaťa charakteristické – ako sa prejavujú, čo dokážu či zvládnu a čo naopak, im robí problém. Obdobie batoľaťa je totiž obdobím, kedy k zmene z domáceho prostredia na prostredie škôlky dochádza. Dočítate sa aj, čo znamená proces adaptácie a čo urobiť, aby prebehol čo najlepšie. V súvislosti s tým uvádzame tipy, vďaka ktorým bude tento nový krok do sveta ľahší a bezproblémovejší nielen pre samotné dieťa, ale aj pre rodiča.