Menu

ENJOY STEAM Academy Robotika

Kurzy robotiky ponúkame už pre deti predškolského veku, no na svoje si prídu aj veľkáči

Program je určený pre všetky deti, ktoré majú záujem rozvíjať sa v základoch inžinieringu, programovania a v technických zručnostiach. Deti si postavia a naprogramujú vlastného robota, ktorý splní každý ich príkaz.

Pre deti Levelu 1 ENJOY STEAM Academy, máme pripravené jedinečné spojenie konštrukčných aktivít s obľúbenou stavebnicou LEGO®  a programovania v prepracovaných modeloch LEGO® BOOST. Deti si svojho robota najprv postavia a následne ho naučia poslúchať 🙂 

V Leveli 2 sa deti zoznámia s Ozobotmi. Ich obrovskou výhodou je vizuálna prehľadnosť a intuitívnosť. Ozobot môže byť tak náročný a zábavný, akým si ho urobíme. Jednoduchý a intuitívny, ale aj vysoko programovateľný a upravovateľný, takže nuda rozhodne nehrozí V Leveli 3 sa opäť vrátime k stavebnici LEGO® avšak tentokrát v omnoho sofistikovanejšej verzii LEGO® MINDSTORMS®. Všetky výtvory deti privedú k životu pomocou intuitívneho programovacieho prostredia založeného na jazyku Scratch a pustia sa do plnenia zábavných aktivít a výziev.

Dni a časy výučby

Level 15-7 rokovUtorok 16:00-17:00
Level 27-9 rokovUtorok 17:00-18:00
Level 310-12 rokovŠtvrtok 17:00-18:30

Prihláste svoje dieťa